KONST / Litografier / Fägrlitografi 8763300
nr 876 3300
Fägrlitografi
Mats Ã…kerman, signerad. 2007, man med ballonger, 190/ 240, motivet: 55x39
Utrop:
500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 17 februari 2014
kl 18:24:20
600 kr
500 kr
700 kr
1.200 kr
17 feb